Přeskočit navigaci.
Domů
Tvorba a outsourcing internetových prezentací

Webdesign outsourcing - firemní www stránky "na klíč"

Obor informačních technologií je jednou z nejčastějších oblastí pro outsourcing. Jedná se o moderní způsob jak přesunout zodpovědnost za vedlejší aktivity a soustředit se na Váš core business. Důležitým prvkem outsourcingu je optimalizace nákladů a tím dosažení lepších ekonomických parametrů, jako je zkrácení obrátky kapitálu nebo vyšší přidaná hodnota na pracovníka.

Zajištění provozu IT infrastruktury formou outsourcingu obvykle probíhá bez výraznějších problémů. Ty ale mohou nastat v okamžiku, kdy zákazník rozšíří požadavek na outsourcované činnosti i do oblastí, které jsou mimo specializaci poskytovatele IT služeb. Typickým příkladem je webdesign, tvorba www stránek a rozsáhlejší firemní prezentace.

Za devět let, kdy jsem jako zaměstnanec pracoval pro velké průmyslové firmy hojně využívající externí dodavatele, jsem se nesetkal s poskytovatelem IT outsourcingu, který by odmítl žádost na zajištění provozu firemních www stránek. Takový poskytoval se obvykle řídil následující ideou:

"Vždyť to vlastně běží samo, správce sítě jim tam občas bude aktualizovat telefon a zase máme co fakturovat..."

Webdesign ale není o tom, napsat pár řádek HTML kódu. Funkční servery nebo kvalitní redakční systém, to je pro tvorbu firemních www stránek podmínka nutná, nikoli však postačující.

Sdružení Webdesign 14.cz poskytuje specializovaný web outsourcing pro oblasti: nízkonákladový webdesign, tvorba firemních www stránek, publikační a redakční systémy – CMS, internetový obchod - eshop, reklama a marketing na internetu. Pro poskytovatele IT outsourcingu, kteří potřebují rozšířit své služby o webdesign, zajišťujeme jako subdodavatel komplexní služby v oblasti tvorby dynamických internetových prezentací, včetně reklamy a marketingu na internetu.

Specializujeme se zejména na následující oblasti:

  • webmaster outsourcing - komplexní správa firemních www stránek
  • CMS - redakční a publikační systémy
  • eShop - internetové obchody
  • internetová reklama a marketing
  • odborné překlady